საეას ეკონომიკური განათლების ცენტრის ტრენინგ-კურსი: პროექტების მართვა
12 აპრილიდან 22 აპრილამდე საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაციის (საეა) ეკონომიკური განათლების ცენტრი აცხადებს მიღებას უფასო სასერთიფიკატო ტრენინგ - კურსზე: პროექტის მართვა.
სასწავლო კურსის თემატიკა:
შესავალი პროექტების მართვაში
პროექტის ინიცირება
პროექტის დაგეგმვა  (პროექტის მართვის გეგმა და შინაარსის მართვა)
პროექტის დაგეგმვა  (პროექტის ხარისხის და დროის მართვა)
დაგეგმვა  (ადამიანური რესურსებისა და კომუნიკაციის მართვა)
პროექტის შესყიდვების მართვა და პროექტის განხორციელების პროცესები
პროექტის შესრულების მონიტორინგი და კონტროლი
სრული კურსის ხანგრძლივობაა: 10 საათი
კურსი ჩატარდება: 5 დღის განმავლობაში
კურსის ხელმძღვანელი: კახა დაუშვილი
სწავლის შედეგი:
ტრენინგის კურსის გავლის შემდეგ მონაწილეებს შეექმნებათ შემოქმედებითი სივრცე რათა ტრენინგზე ათვისებულ თეორიულ მასალას თვითრეალიზება გაუკეთონ, როგორც თეორიული ცოდნის გაღრმავებით, ასევე პრაქტიკული უნარ-ჩვევების ათვისების გასაძლიერებლად; მონაწილეები შეძლებენ პროექტის დროის მართვას და მონიტორინგს
ტრენინგ - კურსებზე მონაწილეობის მსურველმა უნდა შეავსოს ელექტრონული აპლიკაციის ფორმა. შევსებული აპლიკაცია უნდა გამოაგზავნოთ შემდეგ მისამართზე: mkotia@economists.ge. თქვენს მიერ მითითებულ ელ-ფოსტაზე მიიღებთ რეგისტრაცის დამოწმებას. აპლიკაციების მიღების ვადის ამოწურვისთანავე, აპლიკანტს ეცნობება ელ - ფოსტით უნარების ტესტირების თარიღი და დრო. რის საფუძველზეც მოხდება აპლიკანტების შერჩევა ტრენინგ - კურსისთვის.

From April 12 to April 22 of the Young Economists Association (AYEG) Economic Education Center announces free admission certificate training - courses: Project Management.
Course Subject:
• Introduction to Project Management
• Initiate the project
• Project Planning (Project Management Plan and Content Management)
• Project Planning (Project Quality and Time Management)
• Planning (Human Resources and Communication Management)
• Project procurement management and project implementation processes
• Monitoring and control of the performance of the project
Full course duration: 10 hours
The course will be held for 5 days
Head of the course: Kakha Daushvili
Learning Result:
After completing the training, participants will have a creative space to the training developed theoretical preoccupations of self-realization, as the deepening of theoretical knowledge and practical skills to enhance development; Participants will be able to manage and monitor the project time.
The applicant should fill in the form of electronic application. The filled application should be sent to the following address: mkotia@economists.ge. You will receive a confirmation of the registration on your e-mail address. Upon completion of the term of application, the applicant will be notified of the date and time of the testing of e-mail skills. Based on which the applicants will be selected for the training course.