საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაცია აშშ-ს საერთაშორისო განვითარების სააგენტოს (USAID)-ის პროექტის “მმართველობა განვითარებისათვის” (G4G) მხარდაჭერით იწყებს პროგრამას: „ქალთა გაძლიერება ბიზნესში“. პროგრამისფარგლებში იწყება მონაწილეების შერჩევა ტრენინგებისთვის, რომელთა მიზანია ბიზნესში ქალთა აქტივობის და შესაძლებლობების გაზრდა.
მონაწილეები შეირჩევიან შევსებული აპლიკაციების საფუძველზე.
მონაწილეობის პირობები:
ტრენინგების შემდეგ ქალბატონები მიიღებენ მონაწილეობას მენტორინგის პროგრამაში, სასწავლო ვიზიტებსა და საჯარო სექტორთან სამუშაო შეხვედრებში.
ტრენინგები ჩატარდება ქ. თბილისში ორ ეტაპად:
1. ბიზნესტრენინგი აგვისტო, ხანგრძლივობა (4 დღე)
2. ადვოკატირების ტრენინგი , ოქტომბერი, ხანგრძლივობა (3 დღე).
ტრენინგში მონაწილეობის ხარჯები ანაზღაურდება USAID G4G-ის მიერ. დეტალური ინფორმაცია იხილეთ ბმულზე: http://economists.ge/ka/news/140-qalta-gadzliereba-biznesshi.
ტრენინგებში მონაწილეობის მსურველებმა უნდა შეავსონ ელექტრონული აპლიკაციის ფორმა და შევსებული აპლიკაციის ელექტრონული ვერსია და/ან რაიმე კითხვები გამოაგზავნონ ელ-ფოსტით მისამართზე: keti@economists.ge 2015 წლის 1 აგვისტომდე.
საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაციის ინიციატივითა და ფასილიტაციით კახეთში გურჯაანის მუნიციპალიტეტის ახლად შექმნილ აქტიურ...
„საბჭოსთვის ძალზედ მნიშვნელოვანია საეა-ს მხარდაჭერა სამომავლო საქმიანობისა და სტრატეგიული გეგმის შემუშავებაში. არანაკლებ...
30 წელი მიღწევაა - რადგან წლები მნიშვნელოვანია, რადგან გამოცდილება შევიძინეთ და რადგან შედეგებს მივაღწიეთ. ჩვენ უკვე 30-ს...

The Association of Young Economists of Georgia (AYEG) in the scope of the USAID project “Governing for Growth (G4G) in Georgia” “Empowering Women in Business” program began selection of participants for upcoming training.
The participants will be selected by AYEG staff after review of applications. The applicants must be an entrepreneur (women only) and there are no restrictions on the type of business planned or in operation.
There will be two training sessions as follows:
Entrepreneurship and running a business – August – 4 days;
Advocacy – October – 3 days.
Costs for participation will be covered by the G4G program “Empowering Women in Business.” More info is available at: http://economists.ge/en/news/140-qalta-gadzliereba-biznesshi.
Completed application forms and any questions should be sent to: keti@economists.ge.The final submission date for applications is 1 August, 2015.