ქალთა გაძლიერება ბიზნესში
საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაცია აშშ-ს საერთაშორისო განვითარების სააგენტოს (USAID)-ის პროექტის “მმართველობა განვითარებისათვის” (G4G) მხარდაჭერით იწყებს პროგრამას: „ქალთა...
17 ივლისი 11:06
1
16:10
საეა პროგრამა "აწარმოე საქართველოში"-ის ფინანსურ მონიტორინგსა და ეფექტიანობის შეფასებას განახორციელებს
საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაცია, ევრაზიის თანამშრომლობის ფონდის ხელშეწყობით, იწყებს ახალ პროექტს - „აწარმოე საქართველოში-ის ფინანსური მონიტორინგი და ეფექტიანობის შეფასება“. პროგრამა „აწარმოე საქართველოში“ წარმოადგენს საქართველოს მთავრობის ახალ ინიციატივას, რომელიც მიზნად ისახავს ქვეყანაში წარმოების განვითარებას და...
1 ივლისი 16:10
16:18
საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაცია USAID ”მმართველობა განვითარებისათვის” პროექტის ფარგლებში იწყებს ახალი პროექტის ”ქალთა გაძლიერება ბიზნესში” განხორციელებას. პროექტი მიზნად ისახავს ქალების ეკონომიკურ და სოციალურ გაძლიერებას  და მათ ჩართვას გადაწყვეტილების მიღების პროცესში, ქალების საჭიროებებზე დაფუძვნებული რეფორმების...

Empowering Women in Business
The Association of Young Economists of Georgia (AYEG) in the scope of the USAID project “Governing for Growth (G4G) in Georgia” “Empowering Women in Business” program began selection of...
17 July 11:06
AYEG starts new project “Financial monitoring and effectiveness evaluation of the program “Produce in Georgia”
Association of Young Economists Georgia will start new project - “Financial monitoring and effectiveness evaluation of the program “Produce in Georgia”, funded by Eurasian Partnership Foundation....
1 July 16:10
16:18
The Association of Young Economists of Georgia in the scopes of the USAID “Governing for Growth (G4G) in Georgia” project started to implement the new project “Empowering Women in...