2015 წლის 11, 15 და 16 დეკემბერს ქალი მეწარმეებისათვის ჩატარდა 3 სასწავლო ვიზიტი...
16 ნოემბრიდან 30 ნოემბრამდე საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაციის ახალგაზრდული მიმართულება აცხადებს ბაკალავრიატის...
11-15 ნოემბერს პროექტის ”ქალები, როგორც აქტორები ცვლილებებისა და გაძლიერებისათვის” ფარგლებში შექმნილი სასოფლო-სამეურნეო...
2015 წლის 17 ოქტომბერს და 24 ვილისს ქალი მეწარმეებისთვის ჩატარდა 2 სასწავლო ვიზიტი იმერეთსა და კახეთის რეგიონებში საქართველოს ახალგაზრდა...
15-16 ოქტომბერს პროექტი „ძლიერი ადგილობრივი მმართველობა ეფექტური სამოქალაქო ჩართულობით“-ს ფარგლებში ახალგაზრდა ეკონომისტთა...
საეას ეკონომიკური განათლების ცენტრის ფარგლებში ტრენინგ კურსებზე მონაწილეთა მისაღებად ჩატარდა ტესტირება. იხილეთ
7- ოქტომბრიდან - 17 ოქტომბრამდე საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაციის ეკონომიკური განათლების ცენტრი აცხადებს მოტივირებული...
2015 წლის 11 სექტემბრიდან 5 ოქტომბრის ჩათვლით საეა-ს შიდა კონსულტანტი თვითმმართველობის საკითხებში, მარიამ ჯიბუტი ესწრებოდა ორ კვირიან...
15 - სექტემბრიდან - 5 ოქტომბრამდე საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაციის ეკონომიკური განათლების ცენტრი აცხადებს მიღებას...

On the 11th, 15th and 16th of December 3 study visits were conducted in Tbilisi, Kutaisi and Telavi organized by the Association of Young Economists of Georgia. The study visits...
Association of Young Economists of Georgia (AYEG) is honored to announce application call for bachelor students to participate in the debates on economic issues from November 16th till November 30th. The debate...
On the 11th – 15th of November 2015 the 4 day ”Cooperative development” trainings were provided for the members of the established agricultural cooperatives in the scopes of...
In the scopes of the project “Strong Local Governance through Enhanced Civil Participation”, on 15-16 of October Association of Young Economists of Georgia piloted the assessment tool with the...
As of 4th of October until 17th of October Association of Young Economists of Georgia announces internship for economics and business administration students...
On the 17th of September – 5th of October 2015, AYEG’s internal consultant in self-governance issues MS Mariam Jibuti attended trainings in Poland and Germany. The trainings...
Association of Young Economists of Georgia Center for Economic Education is pleased to announce for students the following free certificate training - courses from September 15th till 5th of...